O nas

Powierz księgowość i kadry Nam, by móc skupić się na Swoim Biznesie.

Biuro Rachunkowe EXPERT świadczy kompleksową obsługę finansowo- księgową oraz kadrową dla małych i średnich firm, osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek o różnej formie prawnej oraz organizacji ngo (fundacje i stowarzyszenia).

Nasze główne zalety:

Atrakcyjne ceny, profesjonalizm i bezpieczeństwo.

EXPERT to licencjonowane Biuro Rachunkowe działające na podstawie certyfikatu Ministra Finansów uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 55094/2012 .

Biuro posiada aktualne ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności z tytułu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i wykonywania doradztwa podatkowego oraz tytułu prowadzenia kadr i płac.

Jesteśmy elastyczni i maksymalnie upraszczamy zasady współpracy i komunikacji, pozostając otwarci na wszelkie niestandardowe oczekiwania naszych klientów.

Biuro prowadzi księgi i ewidencje tylko i wyłącznie przy użyciu nowoczesnych programów finansowo – księgowych, systematycznie aktualizowanych i unowocześnianych, firmy COMARCH.

Świadczymy usługi także pracując na systemach księgowych klienta oraz w jego siedzibie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, cennikiem oraz dokumentami firmowymi i referencjami Naszych Klientów.

mf

ref

Nasza oferta

Biuro polecane przez iKsiegowosc24
Fakturuj bezpłatnie z iFaktury24